Ponúkame Vám možnosť stať sa používateľom EduPage Premium.
Získate tým prístup k zbierkam testov a funkciám E-Learningu pre celú rodinu:
 
Anglický jazyk
  Hravou a pútavou formou sa môžete naučiť základné anglické slovíčka. Všetky sú nahovorené americkými lektormi a doplnené príslušným obrázkom. Sú vhodné aj pre deti, ktoré nevedia ešte čítať. Slovíčka sa môžete preskúšať rôznymi spôsobmi:  Zemepis
  Získajte základný prehľad o mestách, riekach, oceánoch a pohoriach sveta. Ideálna pômocka, aby Vaše dieťa nebolo na zemepise v španielskej dedine:  Nemčina
  Netradičnou formou sa môžete naučiť, precvičiť si, prípadne zopakovať základnú slovnú zásobu. K dispozícii máte základné nemecké slovíčka nahovorených nemeckými lektormi.  

Hudobná výchova
  Stupnice, noty akordy názvoslovie. Podľa notového zápisu alebo iba poďľa tónov nástroja. Vhodná pomôcka pre precvičenie hudobnej teórie detí na navštevujúcich ZUŠ.  

Váš vlastný E-Learning
Sledujte výsledky dieťaťa, vytvárajte si vlastné interaktívne testy
  Systém si pamätá všetky výsledky Vášho dieťaťa, rodičia si môžu vytvoriť samostané konto a pridelovať deťom, ktoré časti sa majú naučiť. Zároveň vidia, ktoré otázky dieťa vie a s ktorými má zatiaľ problém.

Okrem predpripravených testov si aktívni rodičia môžu vytvárať nové interaktívne testy a tieto prideliť deťom. Systém je veľmi jednoduchý, testy sa vytvárajú ľahko.
 
  Prístup k E-Learning portálu a testom je umožnený na jeden kalendárny rok odo dňa zaplatenia, za cenu iba 9,90 €. K hore uvedeným okruhom získate aj všetky nové doplnky, ktoré do premium sekcie pribudnú počas predplateného obdobia.  

Objednať teraz


 
     
O nás | Kontakt | © aSc Applied Software Consultants 2011